Inginer CFDP

Candidatul ideal

  • Răspunde de buna executare a lucrărilor încredințate, de respectarea termenelor stabilite, în funcție de graficele de execuție și a indicilor de calitate;
  • Coordonează și supraveghează personalul din șantier;
  • Participă activ la planificarea, verificarea și organizarea activităților desfășurate în scopul realizării proiectului, împreună cu echipa alocată;
  • Emite necesarele de materiale și echipamente aferente proiectului
  • Verifică corectitudinea proiectelor tehnice
  • Participă la ședințele de analiză tehnică a proiectelor, evaluări și audituri
  • Avizează dispoziții de șantier, participă la recepția lucrărilor și la întocmirea actelor de recepție

Descrierea jobului

  • Verifică corectitudinea proiectelor tehnice;
  • Participă la ședințele de analiză tehnică a proiectelor, evaluări și audituri;
  • Avizează dispoziții de șantier, participă la recepția lucrărilor și la întocmirea actelor de recepție;

Beneficii

  • Pachet salarial motivant - oferta financiară se discută în cadrul interviului;
  • Posibilitate de promovare în cadrul firmei;
  • Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică;
  • Condiții bune de lucru, seriozitate din partea angajatorului;
  • Proiecte motivante din punct de vedere profesional.

Descrierea companiei

STRADE BAUUNTERNEHMUNG SRL este o companie de construcții cu sediul în municipiul Craiova, județul Dolj cu capital integral românesc. Deține un portofoliu important de lucrări în domeniul construcțiilor de drumuri și poduri, localizate în regiunea Oltenia.

Compania pune accent pe calitate, siguranță, seriozitate și acordă o atenție sporită nevoilor clienților și angajaților săi, deviza noastră fiind - Mergi cu încredere.

Mod de aplicare

Vă așteptăm alături de noi în echipa Strade! CV-urile pot fi trimise pe adresa resurseumane.strade@gmail.com. Ulterior, în urma selecției, veți fi contactați pentru un interviu.

Back to top