Șef Șantier

Candidatul ideal

  • Diplomă de licență în Construcții de Drumuri, Poduri și Căi Ferate
  • Experiență de minim 5 ani în coordonare șantier/managementul proiectelor de construcție drumuri
  • Cunoștinte bune operare PC: Microsoft Office și software de calculator general
  • Abilități puternice de conducere și management, spirit antreprenorial
  • Abilități pentru lucrul în echipă
  • Coordoneaza subantreprenori în șantier
  • Putere de decizie și asumarea responsabilității

Descrierea jobului

  • Definește resursele necesare pentru finalizarea proiectului;
  • Oferă direcție și coordonează atât personalul propriu, cât și subcontractorii;
  • Gestionează programul de execuție și activitățile în funcție de cerințele contractuale între Antreprenor/Beneficiar și Antreprenor/Subantreprenori;
  • Coordonează din punct de vedere tehnico-economic întocmirea proiectului tehnic de execuție, unde este cazul, împreună cu Proiectantul desemnat;
  • Se asigură că lucrările sunt efectuate în conformitate cu cerințele caietului de sarcini și ale proiectului de execuție;
  • Întocmește jurnale de șantier și realizează recepția cantitativă a lucrărilor împreună cu supervizorul

Beneficii

  • Pachet salarial motivant - oferta financiară se discută în cadrul interviului;
  • Posibilitate de promovare în cadrul firmei;
  • Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică;
  • Condiții bune de lucru, seriozitate din partea angajatorului;
  • Proiecte motivante din punct de vedere profesional.

Descrierea companiei

STRADE BAUUNTERNEHMUNG SRL este o companie de construcții cu sediul în municipiul Craiova, județul Dolj cu capital integral românesc. Deține un portofoliu important de lucrări în domeniul construcțiilor de drumuri și poduri, localizate în regiunea Oltenia.

Compania pune accent pe calitate, siguranță, seriozitate și acordă o atenție sporită nevoilor clienților și angajaților săi, deviza noastră fiind - Mergi cu încredere.

Mod de aplicare

Vă așteptăm alături de noi în echipa Strade! CV-urile pot fi trimise pe adresa resurseumane.strade@gmail.com. Ulterior, în urma selecției, veți fi contactați pentru un interviu.

Back to top